برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۹۹/۳/۱۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» همه چیز در مورد برچسب فرش 1500 شانه

برچسب فرش 1500 شانه

امرزوه هر کالا دارای یک مدرک شناسایی یا یک دفترچه حاوی اطلاعات لازم در مورد کالای خریداری شده و ویژگی های آن می باشد . که می توان به این دفترچه شناسنامه مربوط به کالای خریداری شده نام نهاد . فرش ماشینی نیز در این مقوله قرار داشته و در خرید آن باید به شناسنامه فرش دقت داشت تا از ویژگی ها و اطلاعات لازم و مربوط به فرش آگاهی به دست آورد . بدین منظور تولید کنندگان فرش ماشینی از یک برچسب در پشت فرش حاوی اطلاعات مربوط به محصول استفاده می نمایند که در اصل همان شناسنامه فرش بوده و اطلاعات لازم در زمینه فرش خریداری شده را به شما می دهد . ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با شناسنامه فرش 1500 شانه که به سبب جدید بودن و زیبایی بی نظیری که به همراه دارد و خریداران زیادی را به سمت خود جلب می نماید آشنا نماییم . بدین منظور قصد داریم در این مقاله همه چیز در مورد برچسب فرش 1500 شانه را بیان نماییم .

همه چیز در مورد برچسب فرش 1500 شانه
هر فرش از یک سری خصوصیاتی تشکیل شده که در هنگام خرید باید به آن ها توجه نمود و این خصوصیات در برچسب پشت فرش درج شده و می توان بر اساس آن از ویژگی های فرش مطلع شد .
از ویژگی هایی که در شناسنامه فرش به عنوان اولین ویژگی فرش ماشینی بیان می شود تعداد شانه و تراکم فرش می باشد . تعداد شانه فرش در اصل همان تعداد گره های تشکیل دهنده فرش در یک متر مربع  از عرض می باشد که به نام شانه فرش معرفی می شود و تراکم در اصل همان تعداد گره های تشکیل دهنده فرش در یک متر مربع از طول می باشد که به نام تراکم معرفی می شود . فرش 1500 شانه همان طور که از نامش بر می آید از تعداد گره های عرضی برابر 1500 به نام شانه فرش با تراکم 4500 یعنی 4500 گره در راستای طولی فرش تشکیل شده است . در خرید فرش ماشینی می توانید به این نکته توجه نمایید که آیا فرش مورد نظر با همان تعداد شانه و تراکم خریداری شده می باشد یا نه ؟ که برای بررسی این موضوع می توان از برچسب پشت فرش استفاده نمود .
دومین ویژگی فرش را می توان تعداد رنگ به کار رفته در بافت فرش بیان نمود . که در فرش های 1500 شانه به ویژه فرش های تولیدی در فروشگاه فرش کاشان این طیف رنگی برابر 14 رنگ بوده که زیبایی دو چندانی را برای فرش ماشینی به همراه دارد . این خصوصیت فرش را نیز می توان از مواردی دانست که در شناسنامه فرش مندرج در پشت فرش قرار دارد . هر فرش ماشینی بسته به طرح و نقشه به علاوه تعداد شانه و تراکم بسته به کارخانه فرش بافی آن از طیف های رنگی گسترده در بافت محصولات استفاده می نماید که در هنگام خرید فرش باید از این تعداد رنگ مطلع شد تا در هنگام بررسی برچسب پشت فرش از صحت آن آگاهی به دست آورد .
یکی از ویژگی های دیگر فرش ماشینی که در برچسب فرش مندرج شده و از لحاظ کیفیت فرش نیز مورد بررسی قرار می گیرد را می توان نوع جنس الیاف به کار رفته در بافت بیان نمود . یکی از بهترین نوع الیاف های مصرفی در بافت فرش ماشینی را به سبب خصوصیت ویژه چون مقاومت در برابر حرارت و گرما ، عدم پرزدهی ، انعطاف پذیری بالا و ضد آلرژی بودن به عنوان الیاف درجه یک مورد استفاده قرار می دهند الیاف آکریلیک هیت ست شده می گویند . که استفاده از این الیاف در فرش های ماشینی سبب می شود تا فرش از لحاظ کیفیت در بالاترین رده قرار گرفته و به عنوان فرش درجه یک معرفی شود . جنس نوع الیاف به کار رفته در فرش را به سبب نرمی و راحتی الیاف آکریلیک می توان تشخیص داد و از روی برچسب فرش نیز می توان از این نوع الیاف آگاهی به دست آورد .
دیگر ویژگی فرش ماشینی که در برچسب فرش های ماشینی چون برچسب فرش 1500 شانه قرار دارد را می توان نوع دستگاه بافنده فرش معرفی نمود . که فروشگاه فرش کاشان در تولیدات خود در شاخه فرش های سنتی و مدرن از پیشرفته ترین دستگاه فرش بافی یعنی دستگاه های فرش بافی شرکت وندویل بلژیک استفاده می نماید .
نکته ای دیگر که در برچسب فرش لحاظ می شود نام شرکت تولید کننده فرش می باشد که می توانید با بررسی این موضوع اطمینان حاصل نمایید فرش خریداری شده از برندی که می خواهید به شما ارائه می شود یا نه ؟
با توجه به اطلاعات بیان شده در بالا می توان اطلاعات مندرج در شناسنامه فرش یا همان برچسب پشت فرش را بدین گونه بیان نمود :
1. تعداد شانه و تراکم فرش
2. نوع جنس الیاف به کار رفته در بافت فرش
3. تعداد رنگ به کار رفته در بافت فرش
4. نوع دستگاه بافنده فرش
5. شرکت تولید کننده فرش

خرید فرش 1500 شانه
فروشگاه فرش کاشان با تولید انواع فرش ماشینی در دسته بندی های مختلف چون فرش 1500 شانه به فروش این نوع فرش به صورت آنلاین و حضوری پرداخته است . نکته ایی که در زمینه خرید این فرش مربوط به برچسب فرش 1500 شانه وجود دارد بررسی صحت اطلاعات فرش خریداری شده با اطلاعات مندرج در برچسب فرش می باشد که در خرید حضوری می توان اطلاعات کسب شده توسط فروشنده را از برچسب پشت فرش مورد بررسی قرار داد و در خرید آنلاین فرش صحت این موضوع را می توان در زمان تحویل فرش خریداری شده به دست آورد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه