قیمت بروز فرش ها در این فروشگاه : پنجشنبه ۹۸/۱۲/۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش 1500 شانه تراکم 4500

فرش 1500 شانه تراکم 4500 کاشان

فرش 1500 شانه چیست ؟
امروزه فرش هایی با طرحی زیبا و با بافت و نخی متفاوت طراحی و تولید شده اند که به فرش های مدرن معروف می باشند . فرش های ماشینی با تراکم های گوناگون تولید و عرضه می شوند .
فرش 1500 شانه
از نو ظهورترین پدیده صنعت نساجی فرش کاشان می باشد که از ظرافت بیشتری نسبت به فرش های با تراکم پایین تر ، برخوردار است . فرش 1500 شانه ، ریزبافت ترین فرش جهان است . به تعداد گره ها یی که در یک متر عرضی فرش وجود دارد شانه فرش می گویند و تراکم فرش به تعداد گره هایی که در یک مترطولی فرش وجود دارد گفته می شود  . شانه و تراکم عامل مهم در تعیین کیفیت و قیمت محصول است . هرچه شانه و تراکم فرش بالاتر باشد ، فرش فشرده تر و دارای انسجام بیشتر ، و مقاومت بالاتری بوده و عمر قالی بیشتر می شود .
فرش های لطیف هزار و پانصد شانه نخ های بسیار ظریف و لطیفی دارند و دارای تراکم طولی 4500 است که از نظر وزن و فشردگی گره های فرش ، در حال حاضر بی رقیب است . افزایش تراکم باعث افزایش ظرافت و لطافت محصولات هزار و پانصد شانه کاشان می شود .
از لحاظ زیبایی و ظرافت این نمونه فرش ها بسیار شبیه به فرش و تابلو فرش های نفیس ابریشم هستند . تراکم بسیار بالای این فرش های ماشینی باعث شده است ، بسیار نرم و لطیف باشند .
فرش 1500 شانه کاشان 8 رنگ واقعی با طرح خاص بافته می شود که نیاز به ظرافت زیادی دارد .
برای بافت قالی ماشینی 1500 شانه کاشان از ظریف ترین نخ خاب استفاده می کنند . به دلیل تراکم بالا در فرش هزا و پانصد شانه امکان پیچیده شدن گل ها و طرح فرش وجود دارد به همین علت باید از نخ هایی استفاده کنند که سایز ریزی داشته باشند . همچنین ارتفاع نخ خاب فرش را ، در قسمت آهار و تکمیل فرش با دستگاه شیرینگ بسیار کوتاه می کنند تا طرح فرش زیبا تر نشان داده شود .
در بافت فرش 1500 شانه کاشان از سه نوع نخ به نام های نخ تار و پود ف نخ خاب و نخ ریشه استفاده می شود . نخ خاب فرش که از جنس اکریلیک هیت ست شده ، نخ تار و وپود از جنس پنبه اصل و نخ ریشه نیز از پنبه است .
هیت ست کردن فرآیندی است که طی آن با بخار داغ و کوره های گرما پرزهای اضافی الیاف را به تنه اصلی آن می چسبانند تا مقاومت آن بیشتر شود . فرایند هیت ست مقاومت سایشی و دوام الیاف اکریلیک فرش 1500 شانه را در برابر عوامل محیطی افزایش می دهد . الیاف اکریلیک هیت ست شده حالت پفکی و سبک بودن و همچنین رنگ پذیری بسیار خوبی داشته و به راحتی قابل شستشو می باشد . هیت ست شدن باعث می شود که فرش های دستبافگونه 1500 شانه ماندگاری طولانی داشته باشند و هم چنین  بسیار نرم و لطیف باشند .
به طور معمول فرش های 1500 شانه کاشان با دستگاه پیشرفته HCIX3 بافته می شود . این فرش بهترین انتخاب برای فضایی مانند اتاق پذیرایی است و قطعا به کمک آن می توان نمایی لوکس و زیبا ایجاد کرد. فرش‌های ریز بافت هزار و پانصد به دلیل ظرافتی که دارند رنگ‌ها را به خوبی نشان می دهند و در کنار سایر وسایل بیشتر جلوه می کنند .
این فرش ها به عنوان فرش لوکس توانایی تطابق با انواع دکوراسیون ها را دارند و در واقع ریزبافت ترین و ظریف ترین فرش ماشینی جهان از لحاظ شباهت به فرشهای دستبافت می باشد .
از آنجایی که قالی ماشینی 1500 شانه ظرافت زیادی دارد برای فضای پر رفت و آمد یا برای فضای استراحت گزینه مناسبی نیست به علاوه در هنگام قرار دادن وسایلی مانند مبلمان بهتر است از زیرپایه ای پلاستیکی بین مبل و فرش استفاده کنید تا فرش دچار آسیب نشود.
از معایب فرش ماشینی این است که با بالا رفتن شانه و تراکم زیبایی و جذابیت آن ها بسیار بیشتر می شود اما عمر و ماندگاری آن ها کمتر می شود . یکی از مهمترین ویژگیهای فرش 1500 شانه ، بافت ریز و طرحهای ظریف و زیبای آن است . هر چه تعداد شانه و تراکم فرش بالا برود ضخامت فرش کمتر و بافت آن ریز تر می شود و مسلماً فرش از ظرافت و زیبایی خاصی برخوردار می شود.
قیمت فرش 1500 شانه نسبت به فرش های ماشینی 500 شانه، فرش 700 شانه، فرش 1000 شانه، فرش 1200 شانه بالاتر است. قیمت این نمونه از قالی ظریف کاشان بر اساس جنس نخ خاب ، شانه ،تراکم ، و ابعاد ان قابل تغییر می باشد .

خرید اینترنتی فرش 1500 شانه کاشان
به طور کلی قیمت فرش دستبافت بسیار بالاتر از قالی ماشینی دستبافگونه است که این امر باعث شده است که بعضی از خانواده ها ترجیح دهند از فرش ماشینی استفاده کنند .
وب سایت فرش 1500 شانه کاشان عرضه کننده مستقیم این محصولات به صوررت آنلاین می باشد . در وب سایت فرش 1500 شانه انواع فرش های لوکس کاشان با ذکر تمامی مشخصات وجود دارد . این فروشگاه اینترنتی ، فرش های لوکس 1500 شانه را با قیمت کارخانه و ارسال رایگان به فروش می رساند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه