برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۹۹/۳/۱۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» مدل فرش ماشینی طرح افشان 1500شانه

فرش 1500 شانه مدل افشان

امروزه بيشتر توليد کنندگان توليد فرش ماشيني به فکر افتاده اند تا طرحي نوين و مدرن و پر فروش را براي طراحي فرش ها در کارخانجات خود توليد کرده و به عرضه فروش برسانند . يکي از فرش هاي نوين و مدرني که توسط طراحان فرش طراحي  شده و ازطريق توليد کنندگان فرش به خط توليد رفته و توليد مي شود و به دست شما عزيزان مي رسد ، مدل فرش ماشيني طرح افشان مي باشد .


فرش ماشيني طرح افشان 1500 شانه
فرش ماشيني طرح افشان يکي از بهترين نمونه طرح هاي فرش ماشيني است که تقاضاي بسيار بالايي در بين مشتريان و خريداران فرش دارد و يکي از پرفروش ترين طرح هاي فرش در بين طرح هاي شرکت فرش کاشان مي باشد .
فرش ماشيني طرح افشان در ابعاد و اندازه هاي متفاوتي بافته و توليد مي شود . از متداول ترين ابعادي که زده مي شود ، فرش 6 متري مدل افشان ، فرش 9 متري طرح افشان و فرش 12 متري طرح افشان مي باشد  که در 8 رنگ بافته مي شود . هم چنين طرح افشان را براي ابعاد قاليچه ها و کناره ها نيز مي بافند و توليد مي کنند . اگر خريداران نيز تقاضاي خريد فرش ماشيني طرح افشان را در ابعاد هاي کوچک تر يا بزرگتر داشته باشند ، بايد به صورت شخصي آن را سفارش بدهند تا توليد کنند .
شرکت فرش کاشان با به روز ترين دستگاه ها فرش هاي خود را بافته و توليد مي کند به همين علت است که تمامي فرش ها از جمله فرش هاي ماشيني 1500 شانه طرح افشان از بالاترين کيفيت و لطافت و ظرافت بر خوردار است و يکي از پر فروش ترين فرش ها در شرکت فرش کاشان مي باشد .
مشخصات کامل يک فرش ماشيني در تعداد شانه ( تعداد گره در يک متر عرضي فرش ) ، تعداد تراکم ( تعداد گره در يم متر طولي فرش ) ، نقشه فرش ، طرح و رنگ ، نوع نخ به کار رفته و درجه الياف استفاده شده در فرش و هم چنين کيفيت موادي که در فرش به کار مي برند ، سنجيده مي شوند . از نمونه محصولاتي که شرکت فرش کاشان در توليد فرش ماشيني طرح افشان بافته مي شود ، فرش ماشيني طرح افشان 1500 شانه ، فرش ماشيني طرح افشان 1200 شانه ، فرش ماشيني طرح افشان 1000 شانه ، فرش ماشيني طرح افشان 700 شانه و... توليد مي شود .
فرش ماشيني طرح افشان يکي از بهترين نمونه فرش ها و نقشه هاي فرش است که بسيار پر فروش بوده و هم نمونه از فرش هايي است که جز فرش هاي صادراتي ايران محسوب مي شود وتقاضاي بالايي براي خريد آن از ديگر کشورها از ايران مي شود .
شناسايي کيفيت فرش هاي ماشيني طرح افشان 1500 شانه
با توجه به اين که امروزه توليدات متنوعي از فرش ها در بازار و نمايشگاه هاي فرش وجود دارد ، خوشبختانه هنوز هم فرش از جمله محصولاتي است که با تمامي علايق و سلايق فرهنگ هاي مختلف و متفاوت جامعه و کشور ها جايگاه و محبوبيت خاصي بين خانواده ها دارد .
متاسفانه امروزه برخي از فروشندگان سود جويي هستند که براي نفع و سود بيشتر خود فرش هايي که در درجه دو و سه هستند را به عنوان درجه يک و با کيفيت به مشتريان خود مي فروشند اين درحالي است که در توليد آن فرش ها از نخ هايي با کيفيت ضعيفي استفاده شده اما سود جويان اين فرش ها را به نام کارخانه هاي معروف با سود هاي کلان به فروش مي رسانند ؛ در اين ميان يکي از معتبرترين شرکت هايي که اطمينان کافي را به مشتريان خود چه از لحاظ کيفيت فرش هاي ماشيني و چه از نظر تنوع مي دهد شرکت فرش کاشان مي باشد .


خريد فرش ماشيني طرح افشان
شرکت فرش کاشان با راه اندازي فروشگاه اينترنتي و آنلاين خريد هرگونه از فرش ، تابلو فرش و ... را براي شما عزيزان آسان کرده است . شما مي توانيد با بازديد از اين فروشگاه از تمامي محصولاتي که توليد مي کند و موجود است آگاه شويد و فرش مورد پسند خود را به صورت آنلاين از شرکت فرش کاشان سفارش داده و درب منزل تحويل بگيريد . علاوه بر اينکه شرکت فرش کاشان فروش آنلاين و اينترنتي دارد ، فروش حضوري نيز دارد و شما مي توانيد فرش خود را در خود شرکت ديدن کرده و سفارش دهيد .
در ادامه به مزاياي شرکت فرش کاشان مي پردازيم :
•    ضمانت نامه کتبي معتبر
•    پشتيباني خريد فرش به صورت 24 ساعته
•    خريد فرش به قيمت درب کارخانه
•    ارسال رايگان فرش درب منزل
•    مقايسه قيمت ها با ديگر شرکت هاي فرش کاشان
•    عدم محدوديت زماني و مکاني براي سفارش و خريد فرش
•    حذف و کاهش هزينه هاي اضافي براي نمونه ( پرداخت ماليات ، اجاره نمايشگاه ، قبض آب و برق)
•    خريد بدون واسط و مستقيم از شرکت فرش کاشان

کساني که مي خواهند خريدي آسان و راحت داشته باشند و هم چنين از کيفيت فرش خود اطمينان کاملي داشته باشند مي توانند به وب سايت اينترنتي شرکت فرش کاشان مراجعه کرده و خريد کنند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  استخدام در فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه