برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۰۰/۹/۱۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش 1500 شانه چگونه تولید می شود ؟

تولید فرش 1500 شانه دستبافگونه

فرش 1500 شانه کاشان
تمامی لوکس پسندان برای خرید فرش به دنبال فرش های دستباف ابریشمی هستند . فرش های دستباف ابریشمی از دسته گرانترین محصولات بازار هستند که شاید هر خریداری توان خرید ان را نداشته باشد . تولیدکنندگان فرش ماشینی کاشان برای حل این مشکل ، فرش های ماشینی ابریشم گونه 1500 شانه را تولید کرده اند . این قالی های ماشینی بسیار مشابه فرش دستباف اصیل هستند .
قالی ماشینی 1500 شانه بسیار ظریف و ریز بافت می باشد . عواملی چون تعداد شانه و تراکم ، جنس نخ خاب و دستگاه بافنده در کیفیت قالی هزار و پانصد شانه کاشان تاثیر گذار هستند . تعداد تراکم عرضی در فرش های 1500 شانه کاشان از بالاترین تعداد شانه و تراکم در میان فرش های ماشینی می باشد  . تعداد 1500 گره موجود در یک متر مربع فرش 1500 شانه بر زیبایی و دوام فرش افزوده است . به همین دلیل به این محصول ، قالی ماشینی دستبافگونه می گویند .
فرش های 1500 شانه کاشان همانند دیگر فرش های ماشینی طی مراحل ریسندگی ، بافندگی و تکمیل فرش تولید و عرضه می شوند .
در مرحله ریسندگی فرش 1500 شانه نخ خاب فرش توسط دستگاه ریسندگی حجیم شده و در مرحله بعد رنگ می شود . نخ خاب فرش پس از رنگ شدن تحت بخار قرار می گیرد و سپس شسته و خشک می شود .
در بافت فرش های ماشینی 1500 شانه کاشان از سه نوع نخ تار و پود و نخ خاب استفاده می شود . در بافت این قالی ماشینی لوکس از الیاف اکریلیک هیت ست شده استفاده شده است . الیاف اکریلیک به منظور افزایش مقاومت و حداقل پرزدهی به دستگاه های بخار و گرما برده می شود تا حالت پفکی و سبک بودن پیدا کند و ضد حساسیت شود . فرش 1500 شانه ای که از نخ اکریلیک هیت ست شده تولید می شود دارای جذابیت و ماندگاری بیشتر و استفاده راحت تر برای مصرف کننده است .
فرش 1500 شانه اکریلیک هیت ست شده زیر دست یکنواخت و یکدستی دارد و نقش و طرح خود را بهتر نمایش می دهد . نخ خاب اکریلیک هیت ست بدون پرزدهی و ضد حساسیت است . این الیاف با پاخور شدن و شست و شو از بین نمی روند و تغییر رنگ نمی دهند . بافت فرش های 1500 شانه با نخ اکریلیک باعث ماندگاری بسیار طولانی فرش در برابر شست و شو  ، پاخورشدن ، و تغییر رنگ فرش می گردد .

نخ تار و پود این قالی های زیبا از جنس پنبه می باشد که علاوه بر استحکام بالای فرش از شل شدن فرش نیز جلوگیری می کند . نخ ریشه فرش های ابریشم گونه 1500 شانه با الیاف ابریشم مصنوعی می باشد . ریشه های ابریشمی به سبب رنگ چرک تابی که دارند به راحتی قابل تمیز شدن هستند و در صورت فشار دچار پارگی و اسیب نمی شوند .اهار فرش ماشینی 1500 شانه بسیار اهمیت دارد . در قسمت اهار فرش های ماشینی هزار و پانصد کاشان ، فرش بافته شده از روی غلطک های داغ حرکت می کند و به مواد چسب مانندی اغشته می شود . این عملیات استحکام گره های فرش را افزایش داده و در برابر شست وشو مقاوم می کند . مواد و چسب های استفاده شده در قسمت اهار فرش 1500 شانه کاشان از بهترین و با کیفیت ترین مواد می باشند . کیفیت این مواد کیفیت و دوام فرش را تضمین می کند .ارتفاع نخ خاب فرش ماشینی 1500 شانه کاشان در قسمت اهار و تکمیل فرش با دستگاه های شیرینگ بسیار کوتاه تعیین می شود تا طرح فرش هر چه زیباتر باشد

دستگاه بافت این قالی های دستبافگونه از مدرن ترین ماشین آلات بافت قالی ماشینی درجهان می باشد . تراکم طولی 4500 برای فرش هزار و پانصد شانه موجب ریز بافتی فرش شده است . این قالی های دستبافگونه لوکس در مدل های سنتی و مدرن در کارخانجات کاشان بافته می شوند . قیمت بالای این محصولات به دلیل ظرافت و نازکی و لطافت زیاد آن ها می باشد . از این قالی های لوکس و مدرن در سالن های پذیرایی و دکوراسیون های بسیار شیک استفاده می شود تا زیبایی محیط دو چندان برابر افزایش پیدا کند . به دلیل ضخامت کم این محصولات نمی توان از ان ها به عنوان کف پوشی برای نشستن استفاده کرد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه