برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۰/۹/۱۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش ماشینی دستبافتگونه 1500 شانه

فرش 1500 شانه

فرش ماشینی دستبافتگونه کاشان
فرش های ماشینی گونه ای مصنوعی از قالی دستباف هستند که با ماشین آلات صنعتی بافته می شوند. فرش دستباف جلوه منحصر به فردی از لحاظ زیبایی و اصالت به منزل می بخشد ولی به دلیل قیمت گران و حساسیت در نگهداری آن، همه افراد قادر به خرید فرش نیستند.
سرعت در تولید فرش ماشینی و همچنین قیمت مناسب تر آن باعث شده از فرش های ماشینی شبه دستباف مانند فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه بیشتر از قالی دستباف استقابل به عمل آید.
قالی های ماشینی کاشان در انواع: فرش ماشینی مدرن، فرش ماشینی سنتی و فرش ماشینی کلاسیک تولید و عرضه می شوند.

هر فرش ماشینی دارای دو نوع تراکم عرضی و طولی می باشد. تراکم عرضی به تعداد ریشه های موجود در یک متر از عرض فرش گفته می شود که به عنوان شانه فرش از ان نام می برند. اولین قالی های ماشینی با شانه 320 تولید شده و امروزه فرش های 1500 شانه از بالاترین میزان شانه برخوردار هستند.
تراکم طولی در فرش همان تعداد ردیف پود در یک متر طول فرش ماشینی است. در هر ردیف از گره های طولی فرش سه ردیف پود قرار دارد برای همین باید مقدار تراکم فرش برابر با طول ضرب در سه باشد. به همین خاطر فرش های 1500 شانه با تراکم 4500 بافته می شوند و بالاترین میزان تراکم طولی را در میان فرش های ماشینی امروزی دارند.

همیشه مقدار تراکم طولی از تراکم عرضی فرش بیشتر خواهد بود و حاضل ضرب شانه و تراکم تعداد گره های یک متر مربع فرش را به دست خواهد اورد . هر چه تعداد شانه و تراکم فرش ماشینی بیشتر شود ظرافت و استحکام فرش نیز افزایش می یابد. البته مواد اولیه نیز برای بالا رفتن کیفیت و دوام فرش 1500 شانه شرط هستند زیرا این الیاف حدود هفتاد در صد از کل سطح فرش را می پوشانند و بیشترین کاربرد را در مواد اولیه فرش دارند.

اگر به پشت فرش ماشینی 1500 شانه کاشان نگاه کنید متوجه خواهید شد که فرش شباهت بسیار زیادی به قالی دستباف دارد. گره های فرش ماشینی هزار و 500 شانه دستبافگونه به شکل U شکل می باشد و در کنار قرار گرفتن این گره ها با چسب اهار سبب مقاومت بیش از حد فرش در برابر شست و شو و تردد می شود. تعداد گره در هر متر مربع از فرش ماشینی 1500 شانه درجه یک کاشان دو میلیون و دویست وپنجاه هزار (۲٫۲۵۰٫۰۰۰)گره است.

فرش ماشینی 1500 شانه لوکس کاشان از فرش های دستبافگونه ماشینی محسوب می شود که با تراکم بالایی که دارد از ظرافت و ریز بافتی بالای برخوردار است.
قالی ممتاز 1500 شانه تراکم 4500 کاشان با الیاف مرغوب اکریلیک هیت ست شده بافته شده و دارای خصوصیاتی از نظیر لطافت و نرمی زیاد، طول عمر بالا، بدون پرزدهی و عدم ایجاد حساسیت و آلرژی است. نخ اکریلیک دارای شفافیت زیادی است و به زیبا تر شدن طرح و نقشه فرش 1500 کمک شایانی می کند.

فرش های اکریلیک تراکم بالا توانایی تحمل حرارت های داغ دارند و هیچ گونه آسیبی به الیاف ان ها وارد نمی شود. این قالی ظریف لوکس به دلیل تراکم 4500 بسیار فشرده و توپر می باشد و شباهت بسیار زیادی به قالی دستباف اصیل کاشان دارد.  فرش های ماشینی اکرولیک یا دستبافگونه هزار و پانصد کاشان به مرور زمان بر اساس مدت مورد استفاده قرار گرفتن دچار کوتاه شدن وآبرفتگی نمی شوند.نفوذ ناپذیری الیاف اکریلیک قالی 1500 کاشان در مقابل آب و رطوبت باعث خشک شدن سریع فرش می شود و فرش پس از شستشو و ریختن هر نوع مایعات دوباره قابل استفاده است.

قالی تراکم بالای 1500 تراکم چهار و پانصد با انواع طرح های سنتی قالی دستباف بافته می شود و طرح و نقوش آن از پرفروش ترین و زیباترین طرح های قالی دستبافت گونه ماشینی کاشان می باشند. طرح های به کار رفته در این قالی هایی متراکم به هیچ وجه تکراری نیستند و مشابه آن در هیچ قالی ماشینی دیده نمی شود.

افرادی که برای انتخاب فرش اتاق پذیرایی و فرش جهیزیه به دنبال فرش ماشینی شبه دستباف قیمت مناسب هستند می توانند انواع مدل های قالی 1500 شانه را انتخاب نمایند. این فرش ها بهترین گزینه برای دکوراسیون های مدرن و سنتی می باشند و زینت بخش هر نوع مکانی هستند.

ابعاد فرش ماشینی 1500 شانه یکی از ویژگی های مهمی است که باید در زمان خرید فرش ماشینی دستباف نما خوب به آن توجه کرد.
قالی ماشینی 1500 شانه را باید از فضا کوچکتر انتخاب کرد تا بخشی از فرش زیر مبل و یا وسایل نرود. این فرش ها به خاطر ظرافت بالایی که دارند براثر اجسام سنگین کوبیده می شوند و حالت اولیه خود را از دست می دهند. چنان چه قالی هزار و پانصد شانه کل کف اتاق را بپوشاند فضا را کوچکتر نشان می دهد و جلوه و زیبایی فرش از بین می رود. بنابراین فرش ماشینی زیبای 1500 شانه را نسبت به فضا انتخاب کنید.

این قالی های زیبا با تراکم 4500 ضخامت کمی دارند و از فرش های ماشینی بسیار نازک محسوب می شوند. پس بهتر است از این قالی های ماشینی اصل در مکان ها کم رفت و آمد مانند پذیرایی استفاده نمود. این محصولات بیشتر جنبه تزیینی دارند و نمای بسیار فوق العاده ای را به وجود می آورند.

قالی لوکس 1500 شانه دستبافتگونه کاشان از بهترین و زیباترین فرش های جهان است زیرا با تعداد رنگی بالا و تراکم بالا توانسته با هر نوع فضای هماهنگی داشته باشد.
تراکم 4500 به فرش 1500 شانه این اجازه را نمی دهد که با تعداد رنگی بالا بافته شود و به این خاطر است فرش 1500 شانه با هشت رنگ واقعی بافت می شود.
دستگاه بافنده فرش ماشینی 1500 درجه یک ،HCIx3 است که این فرش را با نمره نخ 36 الی تولید می کند.این مطب نشان دهنده این است که این قالی دستبافگونه جدید تا ۴ برابر از فرش 700 شانه ظریف تر و لطیف تر است.

قیمت فرش های دستبافت گونه 1500 تراکم 4500 کاشان با توجه به ابعاد فرش و طرح های پیچیده فرش افزایش می یابد  این قالی های زیبا و با کیفیت بالاترین قیمت را در صنعت فرش ماشینی کاشان داشته و حدود دو برابر قیمت یک فرش هفتصد شانه و یک و نیم برابر یک فرش 1200 شانه را دارد.

فرش ماشینی دستبافگونه 1500 شانه گل برجسته
قالی ماشینی 1500 شانه تراکم 4500
از فرش های جدید گل برجسته 1500 کاشان است. الیاف به کار رفته در این محصول از الیاف اکریلیک و هایبالک می باشد.
در تار و پود فرش گل برجسته 1500 شانه از الیاف منعطف پنبه استفاده می شود تا علاوه بر ظرافت و نازکی به قدرت بیشتر فرش کمک شود.
عایق بودن در مقابل سرما و گرما به علت  نازکی فرش ماشینی 1500 شانه نقش برجسته کاشان، با بالارفتن تراکم و تعداد گره جبران می‌شود.
فرش ماشینی درجه یک گل برجسته 1500 دستبافگونه کاشان
بیش از یک دهه عمر دارد و عدم جذب رطوبت عامل مهمی در کیفیت آن می باشد .
جذب رطوبت پایین در فرش های گل برجسته هزار و پانصد کاشان باعث می شود که انواع قارچ و کپک در آن تولید نشوند و فرش در مقابل آسیب حشرات خوب عمل کند.
استفاده از الياف هایبالک هيت ست شده ماندگاری اين فرش های شبه دستباف زیبا را در اثر پاخور شدن زياد و دفورمه شدن و حرارتهاي غير مستقيم شديد تضمين مي نمايد.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  استخدام در فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه