برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۰/۶/۲۷

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» قیمت فرش ماشینی 1500 شانه 6 متری

قیمت فرش 1500 شانه 6 متری

با پیشرفته شدن جامعه جهانی و صنایع افراد برای خرید فرش خانه خود عموما به سراغ محصولات جدید با قیمت مناسب می روند . از محصولات جدید در صنعت فرش بافی می توان به فرش های 1500 شانه با بالاترین شانه و تراکم اشاره نمود که ضخامت آن را بسیار کم و ظریف کرده است . قیمت فرش های 1500 شانه به دلیل بافت تعداد گره های زیاد در آن ، گران تر از دیگر محصولات است . ما در این مقاله با عنوان شاخصه های قیمت گذاری می خواهیم به بررسی قیمت فرش ماشینی 1500 شانه 6 متری و خرید ارزان قیمت آن بپردازیم .
شاخصه های قیمت فرش 1500 شانه 6 متری
از مشخصات فرش ماشینی موارد بسیاری هست که در قیمت آن موثر است و تولید کنندگان بنا بر کم یا زیاد بودن ، کیفیت و کوچک و بزرگ بودن مشخصه های متفاوت آن ، قیمت ها را تعیین می نمایند . از مشخصات مهم و تاثیر گذار بر قیمت قالی ماشینی می توان موارد زیر بیان نمود :
-    شانه و تراکم : تاثیر این گزینه روی قیمت فرش این است که با افزایش تعداد گره ها در یک متر مربع از قالی ، قیمت محصول نیز افزایش خواهد یافت . فرش های 1500 شانه کاشان شامل تعداد 1500 و 4500 گره در یک متر مربع هستند که این تعداد بالاترین شانه و تراکم فرش در بین دیگر محصولات است . هم چنین با افزایش گره ها میزان ظرافت و زیبایی فرش نیز افزایش خواهد یافت . در مقایسه فرش 1500 شانه با 1200 شانه نیز می توان تفاوت قیمت را در این محصول با دیگر محصولات تشخیص داد .
-    تعداد رنگ : از دیگر مشخصه های قیمت گذاری فرش ماشینی 1500 شانه است که تعداد چهارده رنگ واقعی و طبیعی در طراحی بی نظیر نقوش این محصول به کار رفته است که بسیار در بیش تر جلوه کردن فرش در چشم بیننده تاثیر گذار بوده است .
-    الیاف بافت : استفاده از الیاف مرغوب اکریلیک در بافت فرش های ماشینی ، یک محصول درجه یک و مرغوب به ما می دهد که باعث افزایش قیمت فروش آن شده است . این الیاف بسیار مقاوم و مستحکم می باشد که در برابر نور و حرارت زیاد هیچ گونه آسیبی نمی بیند . هیت ست کردن این الیاف ، موجب می شود فرش های اکریلیک بدون پرز و ضد حساسیت گردند . خاصیت آنتی باکتریال نیز از مشخصات بارز فرش اکریلیک است که در جذب آلودگی و رطوبت بسیار ضعیف عمل می کند . برگشت پذیری نخ اکریلیک موجب ارتجاعی بودن فرش ماشینی می شود . متریال خام الیاف اکریلیک در ایران به ندرت یافت می شود و تولید کنندگان مجبورند برای به کار گیری آن در فرش های ماشینی ، مواد اولیه برای تامین این الیاف را از کشور های دیگر وارد نمایند که نوسانات قیمت های جهانی و نرخ ارز مستقیما بر آن تاثیر گذاشته و موجب افزایش قیمت فرش ماشینی آکرولیک می شود .
-    ماشین بافت : دستگاه های بافنده جدید و پیشرفته برای بافت جدید ترین فرش های ماشینی نیاز به نخ های بسیار نازک و مقاوم دارند که الیاف اکریلیک هیت ست شده دارای این خاصیت هستند . دستگاه های بافت مدرن بسیار با دقت و بدون خطا عمل می کنند که در صورت داشتن بیش ترین سرعت بافت نیز هیچ گونه عیب و نقصی به فرش وارد نمی کنند و نسبت به بازدهی و مصرف انرژی بیش تری که دارند باعث افزایش قیمت فرش 1500 شانه نیز می شوند .
-    وزن و ابعاد : با افزایش تعداد گره ها در شانه و تراکم فرش های ماشینی ، میزان الیاف مصرفی در آن و به تبع آن وزن فرش بالاتر خواهد رفت که تولید کنندگان وزن قالی با استفاده از کم کردن ارتفاع نخ خاب ، تثبیت می کنند ولی با این حال وزن فرش 1500 شانه از فرش 500 شانه بیش تر خواهد بود و این قیمت تمام شده محصول را بیش تر خواهد نمود . ابعاد فرش نیز با وزن رابطه ای مستقیم دارد ،  به این منظور که هر چه سایز فرش برزگ تر شود ، قیمت فرش نیز بیش تر خواهد شد . برای مثال قیمت فرش 12 متری 1500 شانه از قیمت فرش 1500 شانه 6 متری به نسبت بیش تر است .
-    برند فرش ماشینی : تولید فرش 1500 شانه ماشینی در کارخانه های بزرگ فرش بافی شهر فرش کاشان مشخصا از برند های معروفی هم برخوردار است که این نیز باعث قیمت فرش 1500 شانه ماشینی می شود . بهترین برند فرش کاشان مربوط به بزرگ ترین شرکت های بافندگی است که از تجربه بالایی هم برخودارند .
چگونه فرش 1500 شانه 6 متری را با قیمت مناسب تهیه نماییم ؟
فروشگاه فرش 1500 شانه کاشان شامل انواع فرش های  1500 کاشان است که در زیبا ترین و جدید ترین نقوش به دست هنرمندان ایرانی طراحی شده است به صورتی که زیباترین فرش 1500 شانه ماشینی را می توانید از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان تهیه نمایید . همان طور که در موارد ذکر شده تاثیر گذار روی قیمت فرش در بالا متوجه شدید ، فرش های 1500 شانه به دلیل برخورداری از بیش ترین شانه و تراکم ، رنگ بندی و بهترین الیاف بافت و دستگاه های بافنده ، قیمت بالایی هم دارند که افراد با توان مالی متوسط جامعه برای خرید آن به مشکل بر خواهند خورد ولی فروشگاه فرش کاشان با ارائه خدمات اینترنتی خود ، خرید مستقیم فرش را امکان پذیر نموده است که این سود های گزاف واسطه ها و هزینه های نمایشگاهی را از قیمت فرش 1500 شانه کم می کند و باعث کاهش قیمت فرش می شود یا به نوعی با خرید آنلاین می توانید صاحب فرش به قیمت کارخانه شوید . هم چنین صرفه جویی در وقت و هزینه افراد نیز از این طریق میسر شده است به گونه ای که در کم ترین زمان ممکن می توانید به تمامی طرح ها دسترسی پیدا کرده و آن ها را مورد مقایسه قرار دهید تا خیلی راحت به طرح دلخواه خود برسید . ارسال رایگان فرش یکی از خدمت هایی است که در راستای کاهش قیمت فرش 1500 شانه کاشان برای رفاه مشتریان در عرضه محصولات این فروشگاه ارائه شده است .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه